Bibione Spiaggia - Rezidence Luxor ****Poloha: Moderní apartmánová rezidence leží v klidnější části Bibione Spiaggia, ideální pro relaxaci a odpočinek. Je vhodným výběrem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi a mladé páry nebo skupinky. Od centra, bohatého na kulturní a společenský život, je vzdálená asi 300 m. Rezidence svým komfortem a kvalitou služeb uspokojí i náročnější klientelu. Každý apartmán je komfortně zařízen.

Vzdálenost od moře: asi 50 metrů od rezidence.

200

Pláž: Písečná: asi 50 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže. Plážový servis za poplatek (1 slunečník + 1 plážová židle + 1 lehátko/apartmán) od čtvrté řady v agentuře. První, druhá a třetí řada se platí přímo na pláži.

Vybavení: Rezidence nabízí hostům venkovní bazén, parkovací místa, prádelnu (5 EUR/použití), 2 výtahy, Wi-Fi internet.

Sport a zábava: Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal. Bohaté společenské vyžití: kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: dětské hřiště, možnost jízdy na kolečkových bruslích, prolézačky, skákadla.

Doporučujeme: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců.
Benátky: okouzlující Benátky – město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů.
Aquapark Lignano: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.

Informace: check-in: 17.00 - 20.00 hod. / check-out: 7.00 - 9.00 hod.

Na místě se hradí povinná pobytová taxa 0,75 EUR/osoba/den. Možný pobyt s domácím mazlíčkem (na vyžádání, za poplatek).
Info pro klienty cestující autobusem: Rezidence se nachází cca 1,3 km od agentury, odtud se klienti k ubytování dopravují sami.

Stravování: vlastní

Vlastní, je možno využít nabídky místních restaurací a kaváren.

Ubytování: apartmán

Kapacita: 2-lůžkový apartmán: 10 4-lůžkový apartmán: 10
3-lůžkový apartmán: 10 5-lůžkový apartmán: 10
6-lůžkový apartmán:10
Celkem osob: 200

Rezidence Luxor nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v apartmánech pro 2 až 6 osob. Vkusně zařízené apartmány s TV/SAT a balkonem, klimatizací, trezorem, fénem, mikrovlnnou troubou a kávovarem. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

MONO 3

Obsazenost 2 až 3 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím dvoulůžkem a jedním lůžkem, TV/SAT, soc. zařízení se sprchovým koutem, balkon s bočním výhledem na moře, parkovací místo.

BILO 4

Obsazenost 2 až 4 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, TV/SAT, soc. zařízení se sprchovým koutem, balkon s bočním výhledem na moře, parkovací místo, mikrovlnná trouba a velká lednice s mrazákem.

BILO 5

Obsazenost 5 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím jednolůžkem, ložnice s manželským lůžkem, předsíňka s palandou, TV/SAT, soc. zařízení se sprchovým koutem, balkon s bočním výhledem na moře, parkovací místo a mikrovlnná trouba.

TRILO 5

Obsazenost 3 až 5 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím jednolůžkem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, TV/SAT, soc. zařízení se sprchovým koutem, balkon s bočním výhledem na moře, parkovací místo.

TRILO 6

Obsazenost 4 až 6 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, TV/SAT, soc. zařízení se sprchovým koutem, dva balkony z toho jeden s bočním výhledem na moře, parkovací místo.

TRILO 6 M

Obsazenost 4 až 6 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, TV/SAT, soc. zařízení se sprchovým koutem, velký balkon s čelním výhledem na moře, parkovací místo.


(TourOperátor: ADRIALAND s.r.o.)

Slevy

  • 20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2019

Cena zahrnuje

  • Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, parkovací místo, služba tel. asistence, garanční pojištění
  • Pozn.: závěrečný úklid apartmánu je hrazen v případě předání neuklizeného apartmánu
  • Pozn.: vyšší sazba vratné kauce je účtována skupinám osob do 26 let