Relax V Bad SulzaVšechno je to o zážitku. Přijeď, ponoř se do jiného světa a spoj se se svým nitrem! Koncept lázní Toscana staví na kombinaci teplé vody, zvuku a světla. Všechno v areálu lázní je přizpůsobeno pro relaxaci a obnovu těla a ducha zároveň. Koupání se zde propojuje všemi smysly.

Název termálních lázní Toscana je poctou italskému Toskánsku. Starobylé město Bad Sulza se nachází v kulturní vinařské krajině mezi Výmarem, Jenou a Naumburgem. Už slavný skladatel Goethe věděl, že víno, umění a inspirace tvoří nezbytnou součást života.

V areálu je k dispozici několik bazénů se slanou termální vodou pro děti i dospělé. Voda ve zdejších bazénech je natolik slaná, že si můžete lehnout na hladinu a relaxovat, jako byste byli v Mrtvém moři. Pro návštěvníky jsou k dispozici vířivky, venkovní termální řeka s dalším bazénem a klidovou plochou s lehátky, vnitřní relaxační bazén s podvodní hudbou, masáže, sauny, odpočívárny a mnoho dalšího.

Program: Brzy ráno odjezd z Prahy přes Ústí nad Labem do Bad Sulzy nedaleko Naumburgu.

Po příjezdu k lázeňskému areálu vás čeká celodenní relax, koupání a odpočinek ve slané termální vodě o teplotě až 36 °C. V areálu je k dispozici vše, nač jen pomyslíte – vířivky, bazény, masáže, sauny, venkovní řeka, dobře zásobený bufet přímo u bazénů, odpočívárna, atd.

Ve večerních hodinách odjezd zpět do Prahy.

Doprava: autokarem

Nástup / Výstup: PRAHA – 5:00 AUTOBUSOVÉ NÁDRAŽÍ FLORENC
ÚSTÍ NAD LABEM – 6:15 ZASTÁVKA MHD TRMICE GLOBUS, TYRŠOVA UL.

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ.

PŘEDPOKLÁDANÝ ODJEZD ZPĚT – 19:00

Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.


září 2023

23.09.23 so sobota - sobota
vlastní autokarem
799 Kč
cena za 1 den

listopad 2023

11.11.23 so sobota - sobota
vlastní autokarem
799 Kč
cena za 1 den

Cena zahrnuje

  • 1 místo v autobuse
  • Technického delegáta v autobuse
  • 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě

Cena nezahrnuje

  • Vstupné do komplexu na 4 hodiny – 26 €/dospělý, 13 €/dítě
  • Vstupné do komplexu na celý den – 34 €/dospělý, 17 €/dítě
  • Cestovní a úrazové pojištění během pobytu s pojištěním storna a COVID 19 - 49 Kč / den